مجتمع ثبت شرکت سورنا یزد

sorenasabt.ir

نامه فعالان اصلاح طلب یزد به هاشمی و خاتمی + متن نامه

  به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز)، نویسندگان این نامه از هاشمی و خاتمی خواسته اند در فرصت اندک باقی‌مانده تا انتخابات با رهبری و مدیریت جریان اصلاحات و حمایت از دکتر عارف برای معرفی وی به عنوان منتخب جبهه اصلاحات در ایران، شرایطی فراهم کنند تا رسیدن به پیروزی و دست‌یابی به نتیجه‌ای که خواست عموم مردم ایران است، محقق شود.


بخش هایی از این نامه از این قرار است:


در شرایط فعلی، در انتخابات پیش رو و در بین نامزدهای مختلف انتخاباتی تنها فردی که در هدف، روش و منش اصلاح‌طلب است و با صدای بلند آن را اعلام کرده، جناب آقای دکتر عارف است. با توجه به جایگاه تفکر اصلاحات در ایران، دکتر عارف زبان گویای مردم این کشور در شرایط فعلی است که بود او بسیار بیشتر از نبود اوست و لازم است تا در فرصت اندک باقی‌مانده وی را یاری دهیم تا این بود و سرمایه بزرگ اصلاحات را به بروز و ظهور برسانیم و این ممکن نمی‌شود مگر به این که جریان بزرگ اصلاحات برای پیروزی بزرگ مردم ایران بر روی تنها گزینه موجود ائتلاف و نیروهای اجتماعی و سیاسی خود را بسیج کند. ما مطمئنیم فراتر از نظرسنجی‌ها، با توجه به هم‌سو بودن خواست مردم و منش دکتر عارف در شرایط فعلی و تلاش برای ظهور این تطابق، رأیِ دکتر عارف به صورت تابع نمایی رشد خواهد کرد و حتی امکان دارد در مرحله اول انتخابات، جریان اصلاحات پیروز قطعی باشد. چنان که در دوم خرداد 76 چنین حماسه‌ی بزرگی در روزهای آخر رقم خورد.
ما جمعی از اصلاح‌طلبان یزدی از شما بزرگواران به عنوان رهبران اصلاحات در این کشور با توجه به پایگاه بزرگ و عمیق مردمی و سیاسی‌تان خواستاریم تا در فرصت اندک باقی‌مانده با رهبری و مدیریت جریان اصلاحات و حمایت از دکتر عارف برای معرفی وی به عنوان منتخب جبهه اصلاحات در ایران، شرایطی فراهم کنید تا رسیدن به پیروزی و دست‌یابی به نتیجه‌ای که خواست عموم مردم ایران است، محقق شود. سلامتی و به‌روزی شما و سعادت مردم ایران‌زمین را از خداوند متعال خواستاریم.
تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 16 خرداد‌ماه سال 1392 ساعت 05:37 ب.ظ | نویسنده: Saman | چاپ مطلب 0 نظر
برای چت با مدیر وبلاگ داود رجبی به این آدرس یاهو 

parsitel68@yahoo.com: از مسنجر خودتون پیام بزنید